Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Slider 6
Przejdź do stopki

Osiągnięcia uczniów

Treść

Szkolny Konkurs Wiedzy o Europie

Szkolny Konkurs Wiedzy o Europie

W piątek 7 czerwca 2024 roku odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzy o Europie. Brało w niej udział 10 zespołów dwuosobowych. Konkurs składał się z 10 zadań. Na początku uczestnicy musieli rozpoznać flagi, które wylosowali na kole fortuny.

Turniej gier i zabaw „Mały Mistrz”

Turniej gier i zabaw „Mały Mistrz”

W czwartek 6 czerwca uczniowie klas I-III wraz z opiekunami udali się na Hale Sportową OSiR, gdzie odbył się turniej gier i zabaw „Mały Mistrz”. Nasi uczniowie zdobyli III miejsce za co otrzymali puchary, dyplomy i medale!

„Echa Poetica”

„Echa Poetica”

W piątek 17 maja 2024r. w sali widowiskowej MDK w Gorlicach odbyły się eliminacje powiatowe do Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Echa Poetica”. Przesłuchano 19 uczniów szkół podstawowych w trzech kategoriach wiekowych.

Niektórzy lubią poezję

Niektórzy lubią poezję

„Niektórzy - czyli nie wszyscy. Nawet nie większość wszystkich ale mniejszość. Nie licząc szkół, gdzie się musi, i samych poetów, będzie tych osób chyba dwie na tysiąc[...]” Powyższy cytat zaczerpnięty z wiersza Wisławy Szymborskiej stał się mottem Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas IV-VI MZS nr1, który odbył się 25 kwietnia 2024 roku.

Ocalmy Ziemię Razem!

Ocalmy Ziemię Razem!

Uczniowie klas 4 - 7 brali udział w szkolnym konkursie plastycznym pod hasłem „Ocalmy Ziemię Razem", zorganizowanym w ramach obchodów Dnia Ziemi. Swoje pomysły przedstawili wykonując plakat dowolną techniką.

Nasza szkoła na podium!

Nasza szkoła na podium!

Dzień Ziemi można świętować w różny sposób. My podjęliśmy wyzwanie i sprawdziliśmy swoją wiedzę o ochronie środowiska w międzyszkolnym konkursie wiedzy ekologicznej KROKUS, zorganizowanym z okazji obchodów Małopolskich Dni dla Klimatu.

Konkurs Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną 2024

Konkurs Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną 2024

W dniu 21 marca 2024 roku w Pracowni Plastycznej Gorlickiego Centrum Kultury rozstrzygnięto „Konkurs Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną”. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań tradycyjną sztuką plastyczną oraz pełniejsze poznanie przez uczestników form kultury regionalnej.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Bardzo miło nam poinformować, iż w bieżącym roku szkolnym, aż troje uczniów naszej szkoły Szymon Pachana, Emilia Konopka oraz Kacper Piechowski zdobyło tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Konkurs Małopolska Marzanna

Konkurs Małopolska Marzanna

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie Małopolska Marzanna pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego. Czternasta edycja miała zasięg wojewódzki i obejmowała siedem powiatów. 

Konkurs „List do sąsiada”

Konkurs „List do sąsiada”

Za nami tegoroczna edycja konkursu „List do sąsiada”, organizowanego przez Miasto Gorlice w ramach „Projektu zintegrowanego LIFE w zakresie wdrażania Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze.”

498549